Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Hesap oluşturamıyorum

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Hesap oluşturamıyorum

deneyap.org üzerinden hesap oluşturmaya çalışıyorum. Ancak e postamı şifremi ve adımı girdikten sonra mailime gelen aktivasyon linkine girince "aktivasyon bilgileriniz hatalıdır" şeklinde bir mesaj veriyor. Bunun çözümü nedir?

Bende de aynı sorun var

Yorum Yap

Bende de aynı sorun vardı. Farklı bir şifre yazarak çözdüm yanlış hatırlamıyorsam
      • 1harf
      • En fazla 8 karakter
      • 1 noktalama işareti istedi (Bundan emin değilim)
      Kayıt olduktan sonra profilden girerek istediğiniz şifreyi yazabilirsiniz. Ben öyle yaptım. Şahsen

Yorum Yap

Aslı surusar tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Bende de aynı sorun vardı. Farklı bir şifre yazarak çözdüm yanlış hatırlamıyorsam
        • 1harf
        • En fazla 8 karakter
        • 1 noktalama işareti istedi (Bundan emin değilim)
        Kayıt olduktan sonra profilden girerek istediğiniz şifreyi yazabilirsiniz. Ben öyle yaptım. Şahsen
        Dediğinizi yaptım birçok şifreyle denedim ama maalesef işe yaramadı

Yorum Yap

Merhaba, aramıza hoş geldin. Sorunu teknik ekibimize aktaracağım. Farklı bir şifre veya E-Posta ile denedin mi acaba?

Yorum Yap

Aslı İbrahim Zdemir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Merhaba, aramıza hoş geldin. Sorunu teknik ekibimize aktaracağım. Farklı bir şifre veya E-Posta ile denedin mi acaba?
            Merhabalar.

Evet babam da kendi e-postasıyla hesap oluşturmayı denedi ancak onda da aynı problem mevcut. Bir çok şifre de denedim ancak bir sonuç alamadım.

Yorum Yap

Tekrar denediğimde başarılı bir şekilde üye oldum. İlgilenen herkese teşekkürler

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X