Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

deneyap kart programladıktan sonra wi-fi den bağlanma sorunu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• deneyap kart programladıktan sonra wi-fi den bağlanma sorunu

deneyap kartı aldıktan sonra ilk kamerasını test ettim karta güç verdim wi-fi üzerinden bağlandım ve bu şekilde kartı test ettim normal çalışıyordu sonra kartı kodlamasıyla ilgili merak ettim şeylerden biri olan arduino le bire bir aynı kodlanıyor mu sorusunu cevap bulak için klasik blink kodunu yazdım ve çalıştı sonra kameranın yapay zekasına Bir daha bakiyim dedim tam kurcalamamıştım orayı ilk açtığımda sonra kamerayı karta bağladım gücü verdim ama kart wi-fi üzerinde gözükmedi ne yapmalıyım

(HEY MAŞŞALLAH DESTAN YAZDIM )

Aslı Muhammed Bilal Özdemir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    deneyap kartı aldıktan sonra ilk kamerasını test ettim karta güç verdim wi-fi üzerinden bağlandım ve bu şekilde kartı test ettim normal çalışıyordu sonra kartı kodlamasıyla ilgili merak ettim şeylerden biri olan arduino le bire bir aynı kodlanıyor mu sorusunu cevap bulak için klasik blink kodunu yazdım ve çalıştı sonra kameranın yapay zekasına Bir daha bakiyim dedim tam kurcalamamıştım orayı ilk açtığımda sonra kamerayı karta bağladım gücü verdim ama kart wi-fi üzerinde gözükmedi ne yapmalıyım

(HEY MAŞŞALLAH DESTAN YAZDIM )
    Merhaba,

Her yeni kod yazdığınızda bir önceki kod silinir, dolayısıyla bahsettiğiniz uygulamanın tekrar çalışmamış olması beklenen bir durum.

Kutu açılış uygulamasını tekrar test etmek istiyorsanız, örneklerden seçip yükleyebilirsiniz.

Yorum Yap

https://www.youtube.com/watch?v=gewF_V19og8&t=72s

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
      X