Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Deneyap kart fritzing parçasi hazir

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Deneyap kart fritzing parçasi hazir

Merhaba forumdan bir arkadaşin isteği üzerine deneyap kartimizin frtizing parçasini hazirladim.deneyap kart sahibi olmadığım için fotoğraflardan ve şemalardan yaptım.hata ve önerilerinizi yazarsanız sevinirim.
    Eklenen Dosyalar
    En son düzenleyen Yavuz Kağan Yadigar; 05-04-2021, 08:03 PM.

hocam..
    eline koluna sağlık valla. gayet güzel olmuş
    acaba pin isimlerini üzerine yazsan nasıl olur. zamanla başka arkadaşlardan da dönütler gelecektir.

Yorum Yap

ben de öyle düşünmüştüm ama fritzing sadece ocra ve droid destekliyor ben de ekledim ama ona rağmen kabul etmiyor uygun değil diye ama yine de denerim teşkkürler

Yorum Yap

kartın sağ tarafındaki I2c soketinde sadece scl ve sda mı var yoksa 5v ve ya 3.3v ve gnd de var mı?

Yorum Yap

Deneyap Kart'ın I2C haberleşme konnektöründe GND, 3V3, SDA, SCL pinleri bulunmaktadır. Deneyap Kart üzerindeki harici bağlantılara ait tüm bilgileri dökümanlar sayfasında bulabilirsiniz.

Yorum Yap

teşekkürler,Pinlerin üzerine pin numaralarını yazmaya çalışıyordum ama frtizing sadece ocra ve droid yazı tipi destekliyor ben de ocra yaptım ama yazılar nomalden çok küçük çıkıyor bazıları siliniyor SVG dosyasını yüklüyorum yazıları değiştirip bana gönderirseniz sevinirim
            Eklenen Dosyalar

Yorum Yap

Yavuz Kağan bey merhaha,

Öncelikle Deneyap Kart ekibi adına size teşekkürlerimi sunuyorum. Çalışmalarınız çok güzel duruyor. Destek almanız gereken bir kısım olursa, bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

önemli değil, rica ederim.yardımcı olduğuma çok sevindim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X