Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

5V Bağlantısı Maksimum Çıkış Akımı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• 5V Bağlantısı Maksimum Çıkış Akımı

Merhaba,
    1A ve 1AV2 modelleri 1S lipo ile haricen beslendiğinde 5V çıkış pininden kaç mA lik akımı besleyebiliyor?

Merhaba, sorunuzun tam cevabını bilmiyorum. Fakat https://www.espressif.com/sites/defa...tasheet_en.pdf dökümanında "mA " araması yaparak dökümandaki değerleri inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Aslı sametatabasch tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Merhaba, sorunuzun tam cevabını bilmiyorum. Fakat https://www.espressif.com/sites/defa...tasheet_en.pdf dökümanında "mA " araması yaparak dökümandaki değerleri inceleyebilirsiniz.
      ESP32 çipinin özelliği değil ama çıkış akımı. Deneyap kartta kullanılan bir regulatör var. onun sağladığı çıkış akımını bulmak lazım. Şematiğe bakıp anlamaya çalışayım.
      U4 diye geçen entegre çıkış akımını belirliyor sanırım.
      Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  u4.png
Görüntüleme: 80
Büyüklüğü:  18.4 KB
      En son düzenleyen MeKAnick; 10-18-2023, 10:41 PM.

Yorum Yap

Elimde Deneyap Kart vardı. yakın çekimle üzerindeki entegrelere baktım şematiğe uyan G6B AP3012KTR-E1 isimli bir çipe denk geldim. Regulatörmüş. Datasheet'inde 500 mA gibi bir ifade geçiyor. Doğru bulduysam tabi...
        L2H çipine de baktım. O da regulatör sanırım. Deneyap Kart Mini de var. Deneyap Kartta da. Ama datasheet'ini bulamadım.
        Eklenen Dosyalar
        En son düzenleyen MeKAnick; 10-19-2023, 09:52 PM.

Yorum Yap

Deneyap Kart 1 A ve 1Av2 voltaj özelliklerinde;
          5V –>
          DC-DC voltaj yükselteci aracılığıyla 5V gerilim ve 0.5A akım çıkış kapasitesine sahiptir. Her iki (USB ve Li-Po batarya) güç giriş bağlantısı yapıldığı durumda da çıkış sağlamaktadır. Harici bağlanacak üniteleri beslemek için kullanılabilir.
          Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Aslı DeneyapTech tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Deneyap Kart 1 A ve 1Av2 voltaj özelliklerinde;
            5V –>
            DC-DC voltaj yükselteci aracılığıyla 5V gerilim ve 0.5A akım çıkış kapasitesine sahiptir. Her iki (USB ve Li-Po batarya) güç giriş bağlantısı yapıldığı durumda da çıkış sağlamaktadır. Harici bağlanacak üniteleri beslemek için kullanılabilir.
            Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
            Bu sayfaya dikkat etmemişim. Teşekkürler bilgilendirme için.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X