Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Deneyap kart Bluetooth haberleşme ( Two Way Comunucation)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Deneyap kart Bluetooth haberleşme ( Two Way Comunucation)

Merhaba ben bir proje yapıyorum ve yardıma ihtiyacım var 1 alıcı bir verici devresi olmak üzere deneyap kart ile bluetooth haberleşme kullanarak vericideki 5pottan veri okuyarak alıcıya bluetooth üzerinden veri gönderecek ve 5 tane servo bu 5 pot değerlerine göre dönecek ama deneyap kart ile nasıl yapabileceğimi anlamadım yerleşik bluetooth modülü olduğu için kodlaması bana karışık geliyor daha önce hc-05 ve arduino ile yapmıştım ama onda AT komutları ile two way communucation yapıyordu acaba örnek kod ile yarımcı olabilir misiniz?

Bunun la alakalı daha önce bir kaynağa rastlamadım

Yorum Yap

Aslı SentryCoder.dev0 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Merhaba ben bir proje yapıyorum ve yardıma ihtiyacım var 1 alıcı bir verici devresi olmak üzere deneyap kart ile bluetooth haberleşme kullanarak vericideki 5pottan veri okuyarak alıcıya bluetooth üzerinden veri gönderecek ve 5 tane servo bu 5 pot değerlerine göre dönecek ama deneyap kart ile nasıl yapabileceğimi anlamadım yerleşik bluetooth modülü olduğu için kodlaması bana karışık geliyor daha önce hc-05 ve arduino ile yapmıştım ama onda AT komutları ile two way communucation yapıyordu acaba örnek kod ile yarımcı olabilir misiniz?
      Bu uygulama için ESP-NOW altyapısı kullanmanızı öneririm. Benzer bir örnek Deneyap Kart'ın Arduino IDE kütüphanesinde mevcuttur. "MiniProjeler" başlığı altında "DeneyapHaberlesmeAlici" ve "DeneyapHaberlesmeVerici" örneklerine bakabilirsiniz.

Yorum Yap

esp-now altyapısını çift yönlü olarak kullanma imkanımız var mı esp8266 kartında yapmıştım bunu ama deneyap esp-now kütüphanesi farklı biraz

Yorum Yap

Burada açıklıyor. Çift yönlü çalışması mümkündür.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X