Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

CameraServer kullanmadan kamera kullanma

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• CameraServer kullanmadan kamera kullanma

Merhaba
    örnek kamera Uygulamaları web sayfası kullanılarak yapılmış,
    web sayfası olmadan resim çekme uygulaması yapmak mümkün mü?

örneğin bir butona basınca resim çekip bu resmi başka bir web servera Upload etmek yada sd karta kayıt etmek gibi.

şuan ki örnek kamera uygulamaları kapalı bir kutu gibi. hiç öğretici değil

teşekkürler

Aslı fatihaslamaci tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Merhaba
    örnek kamera Uygulamaları web sayfası kullanılarak yapılmış,
    web sayfası olmadan resim çekme uygulaması yapmak mümkün mü?

örneğin bir butona basınca resim çekip bu resmi başka bir web servera Upload etmek yada sd karta kayıt etmek gibi.

şuan ki örnek kamera uygulamaları kapalı bir kutu gibi. hiç öğretici değil

teşekkürler
    Bahsettiğiniz tüm işlemler Deneyap Kart ve ek modüller ile gerçekleştirilebilir. IDE'deki örnekler, temel uygulamaların nasıl gerçekleştirilebileceğine dair ipuçları içermektedir.

Yeni örnek ve projeler hep birlikte tüm ekosistemin katkılarıyla oluşacaktır.

Yorum Yap

Bu konuda başka kaynaklarda da olsa örnek proje var mı? Ben projemde şöyle bir uygulama yapmak istiyorum: timer aracılığıyla sabit ve kısa sürelerde periyodik olarak hedefin görüntüsünü elde edip işlemek istiyorum. örnek bir proje(ler) çok işime yarayacaktır

Yorum Yap

Aslı asergin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Bu konuda başka kaynaklarda da olsa örnek proje var mı? Ben projemde şöyle bir uygulama yapmak istiyorum: timer aracılığıyla sabit ve kısa sürelerde periyodik olarak hedefin görüntüsünü elde edip işlemek istiyorum. örnek bir proje(ler) çok işime yarayacaktır
        yeni bir konu başlattım. sorunu çözünce faydalanabilirsiniz. linki Yalnızca 2 adet resim çekebiliyorum - DENEYAP Kart Forum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X