Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yapay Zeka Tabanlı Kapalı Çevrim Güvenlik Sistemi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Yapay Zeka Tabanlı Kapalı Çevrim Güvenlik Sistemi

Merhaba,

Deneyap seti ile birlikte gelen Yapay Zeka Tabanlı Kapalı Çevrim Güvenlik Sistemi kodlarını nereden bulabilirim? Hem merak ediyorum hem de bu kodları bulmadan karta başka kod yüklemek istemiyorum çünkü çok güzel bir proje ve ileride geliştirip üzerinde bir şeyler yapabilirim diye düşünüyorum. Çok teşekkür ederim.

Aslı rockstar tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Merhaba,

Deneyap seti ile birlikte gelen Yapay Zeka Tabanlı Kapalı Çevrim Güvenlik Sistemi kodlarını nereden bulabilirim? Hem merak ediyorum hem de bu kodları bulmadan karta başka kod yüklemek istemiyorum çünkü çok güzel bir proje ve ileride geliştirip üzerinde bir şeyler yapabilirim diye düşünüyorum. Çok teşekkür ederim.
    Merhaba,

Örnekler sekmesinden "00_OutOfBox -> CameraStream" yolunu takip ederek ilgili kodlara erişebilirsiniz.

Yorum Yap

• rockstar
      rockstar yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Çok teşekkür ederim. Peki yüz tanıma işlemi sıfırdan mı yazıldı yoksa openCV gibi bir sey mi kullanılıyor?

Merhaba << Hard resetting via RTS pin... >> reset tuşu mu oluyor ?

Yorum Yap

Goruntunun yayinlanacagi IP adresi seri terminale geldiğini nasıl anlarım seri port ekranını açtım ama ip adresi gözükmüyor ufak kutucuklar var

Yorum Yap

Aslı Fatih Sultan Mehmet tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Merhaba << Hard resetting via RTS pin... >> reset tuşu mu oluyor ?
        Hayır, USB-UART dönüştürücüye ait bir pin. USB haberleşmesi sırasında gerçekleşen bir durum.

Yorum Yap

Aslı Fatih Sultan Mehmet tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Goruntunun yayinlanacagi IP adresi seri terminale geldiğini nasıl anlarım seri port ekranını açtım ama ip adresi gözükmüyor ufak kutucuklar var
          Seri terminal haberleşme hızının (baud rate), kodunuzdaki değer ile örtüşmüyor olabilir.

Yorum Yap

(baud rate) değeri örtüşmüyordu 9600 olan yeri 115200 ile değiştirdiğimde düzeldi teşekkürler.

Yorum Yap

Aslı ozgbostan tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Merhaba,

Örnekler sekmesinden "00_OutOfBox -> CameraStream" yolunu takip ederek ilgili kodlara erişebilirsiniz.
              aynı örnek micropython için var mı ?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X