Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Deneyap Sensor Gurubu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Deneyap Sensor Gurubu

Iyi gunler,

Deneyap takiminin Eylul 2021 Teknofest'te sergiledigi sensor grubu ne zaman piyasaya sunulacak bununla ilgili bir bilgisi olan var mi? Ayrica sensor grubunun icerigi ve ozellikleri ile ilgili bilgi edinebilecegimiz bir sayfa var mi?

Aslı emjack tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Iyi gunler,

Deneyap takiminin Eylul 2021 Teknofest'te sergiledigi sensor grubu ne zaman piyasaya sunulacak bununla ilgili bir bilgisi olan var mi? Ayrica sensor grubunun icerigi ve ozellikleri ile ilgili bilgi edinebilecegimiz bir sayfa var mi?
    Merhabalar,

Teknofest Samsun'da ziyaretçilere satışı yapıldı. Çok yakında online mağazadan da satışa çıkarılacaktır.

Yorum Yap

Merhaba, deneyap role satın aldım ancak giriş ve çıkış bağlantılarının nasıl olacağını bilemiyorum. Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

Yorum Yap

Merhaba,
        1. I2C kablo ile Röle modülünü geliştirme kartına bağlayınız.
        2. Terminal'in COM pinine (ortadaki) tetikleyeciğiniz hattın bir ucunu bağlayınız.
        3. Eğer tetikleme yapmadığınızda hattan akım geçmesini istiyorsanız terminal'in NC pinine (soldaki) hattın diğer ucunu bağlayınız. Eğer tetikleme yapmadığınızda hattan akım geçmesini isteMİyorsanız terminal'in NO pinine (sağdaki) hattın diğer ucunu bağlayınız.
        Deneyap Röle modülü dokümantasyon bölümüne örnek ve görsel eklenecektir.

Yorum Yap

Deneyap Kızılötesi Alıcı ve Verici satın aldım. ama kodlanması ile ilgili hiçbir kaynak bulamıyorum. örnekler kısmındaki sözde alıcı ve verici örneği çalışmıyor. bu konuda yardımcı olabilirmiisiniz.

Yorum Yap

Now, I just found your post but I think it might be on some forum or website like the International Maarif Schools of Tunisia by Facebook, or https://www.crunchbase.com/event/teknofest- 2021. I also see information about Teknofest events on those pages.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X